O autorze
Z wykształcenia jestem inżynierem technologii wody i ścieków. Zarabiam grając, śpiewając i bawiąc ludzi na koncertach. Jestem kociarą i zdeklarowaną Ślązaczką. Lubię robić na drutach, haftować i gotować. Ale co najważniejsze dla mnie, od niedawna jestem najszczęśliwszą na świecie mamą Kuby.

SIQ zbiera kasę na debiutancką płytę

Jak na panią z dzieckiem i rokendrolowym dorobkiem przystało może nie powinnam reklamować się na blogu, a może właśnie nie... A może to najlepsze miejsce! Zatem proszę poznać mój nowy zespół SIQ i naszą akcję crowdfundingową!Wesprzyj SIQ na odpalprojekt.pl

SIQ założyliśmy ze Ślimakiem z Acid Drinkers. To znany i lubiany od ponad ćwierć wieku najlepszy zespół metalowy w Polsce. Świetny materiał eksportowy.
A ja.. no jakoś tak naturalnie wyszło po "Love Shack", który nagraliśmy wspólnie pięć lat temu, dostaliśmy paradoksalnego Fryderyka (piosenka roku) i świętowaliśmy sukcesy na Trójkowej liście przebojów.
Ślimak siedział w próbowni i robił numery, których nie zrobiłby na płytę Acidów, a ja chętnie weszłam w te propozycje. Od wiosny razem układamy piosenki. Zaangażowaliśmy do zespołu dwóch świetnych gitarzystów: Białego z FIXUP i Barta z MOOVE. Pierwszy gra i śpiewa, drugi wywija solówki i przykuwa uwagę słuchaczy na koncertach.
Mamy już nagrane bębny i gitary. Do końca tygodnia nagrywam wokale, a w połowie grudnia kończymy miskowanie płyty.
Okładkę do pierwszej płyty SIQ (czyt. siku) przygotowuje Dominik Bułka. Ten sam, który robił oprawę graficzną płyt BiFF i projektował moje tatuaże. Czyli będzie wypas.
A na koniec najlepsze: postanowiliśmy wydać płytę samodzielnie. Bez udziału żadnej z firm fonograficznych, ale z małą pomocą naszych przyjaciół.
Proszę Was o wsparcie i dołożenie cegiełki do naszego projektu. Liczy się każda złotówka. Za każdą wpłatę możecie wybrać sobie coś. A tym czymś są płyty, koszulki, kostki, widokówki z trasy koncertowej, bilety, lekcje, absurdalne dziwadełka, obraz Michaela Jacksona a nawet wyjazd survivalowy z nami.
Dajcie znać prominentnym znajomym i pomóżcie!


Wesprzyj SIQ na odpalprojekt.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...